Sıkça Sorulan Sorular

İsim Değişikliği Hakkında

Rezervasyon ve bilet sonlandırma işlemlerinden sonra hiçbir şekilde, havacılık kuralları gereği isim değişikliği yapılamamaktadır.

İptal / İade / Değişiklik İşlemleri

Satın alınan uçak bileti iade / iptal / değişiklik kuralları satın alınan biletin ücret sınıfına ve havayoluna göre değişiklik göstermektedir. Konuyla ilgili ayrıntılı bilgileri mesai saatleri içerisinde Prowin Turizm merkez ofisimizden öğrenebilirsiniz.

Destek ve İletişim

Prowin Turizm 
İletişim: 0 850 290 3434 
Sabah 09.00 ile Akşam 18.30 a kadar hizmet vermektedir. 
E-Posta: info@prowintour.com.tr

Vize İşlemleri Hakkında

Prowin Turizm merkez ofisimizden mesai saatleri içerisinde tüm vize işlemleriniz gerçekleşmektedir. Lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Otel Rezervasyonu

Prowin Turizm merkez ofisimizden mesai saatleri içerisinde yurtiçi ve yurtdışı tüm otel rezervasyonlarınızı güvenle yaptırabilirsiniz. Lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Grup Rezervasyonları

Maalesef internet üzerinden grup rezervasyonu yapılamamaktadır. Grup rezervasyonlarınız için Ana sayfa üzerinde ki Grup rezervasyon formunu doldurmanız yeterli olacaktır, size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Web Sitesi Güvenliği

256bit SSL Biletgelsin sitemizde 256bit SSL güvenlik şifrelemesi kullanılmaktadır. 
3D SECURE ( İnternette güvenli alışveriş) 
3D Secure, İnternet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin arttırılması için geliştirilmiş olan bir sistemdir.

Üyeyim, daha önce yaptığım ve güncel olan rezervasyonlarımı nasıl görüntüleyebilirim?

Dilerseniz Üye sayfasında Profilimi tıklayarak- rezervasyonlarım bölümüne giriş yapabilir ya da PNR numaranız ile Ana Sayfa üzerinden sağ tarafta ki kutucuğa PNR numaranızı girerek rezervasyonunuzu e- bilete çevirebilirsiniz.

Üye değilim, rezervasyon yapmak istiyorum.

Rezervasyon yapabilmeniz için biletgelsin'e üye olmanız gerekmektedir.

Uçuşlarınızda özürlüler için herhangi bir indirim var mı? Varsa şartlarını öğrenebilir miyim?

Yüzde 40 ve üzeri oranda özürlü olan yolcularımızla, promosyon ücretler hariç uygulanabilir ücretler üzerinden tüm iç hatlarda yüzde 25 indirim sağlanmaktadır. İndirimden faydalanmak isteyen yolcularımızın, yüzde 40 ve üzeri oranda özürlü olduğunu belgeleyen, T.C. Başbakanlık Özürlüler İdaresi Başkanlığı tarafından verilmiş olan özürlü kimlik kartı veya sağlık kurulu raporu veya "ÖZÜRLÜ" ibaresi bulunan nüfus cüzdanlarını ibraz etmeleri gerekmektedir.

24 saat öncesinden belirtilmek üzere suretiyle tüm yolcularımıza ücretsiz olarak tekerlekli sandalye hizmeti sunulmaktadır.

Web sitemiz aracılığı ile yapılan satışlarda Özürlü İndirimi uygulanamamaktadır. Detaylı bilgi için lütfen Prowin Turizm ile irtibata geçiniz.

THY'nin bebeklere uyguladığı indirim hakkında bilgi alabilir miyim?

Seyahatin başladığı gün 2.yaş gününü kutlamamış olan bebekler, Ortaklığımız iç hat uçuşlarında gidiş veya gidiş-dönüş yolculuklarda uygulanan ücret üzerinden %90 indirimli olarak ve koltuk verilmeksizin seyahat ederler, bilet düzenleme anında doğum tarihini gösteren resmi bir belgenin ibraz edilmesi gerekmektedir.

Uçuşlarda 8 günlük ile 2.yaş gününü kutlamamış bebek yolcu sadece ebeveyn/ yetkili kılınan kişi ile seyahat edebilir.( 7 gününü bitirmemiş bebekler ebeveynleri ile birlikte olsalar dahi,uçuşa kabul edilmezler.