Kullanım Koşulları

Bu site üzerinde her tür kullanım,değişiklik, organizasyon ve tasarruf yetkisi Turizm Merkezi Seyahat ve Organizasyon A.Ş. ne aittir.Lütfen siteyi kullanmadan önce kullanım koşulları ile gizlilik ve güvenlik şartlarını okuyunuz.

biletgelsin.com da mevcut olan bilgilerin güncelliği ve doğruluğu sürekli olarak kontrol edilmektedir. Ancak tüm özenli çalışmalarımıza rağmen web sayfamızdaki bilgiler, fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir.

Hertürlü anlaşmazlık,sorun,hata vb durumlarda müşterinin muhatabı ürün sağlayıcılardır. biletgelsin.com ve Turizm Merkezi Seyahat ve Organizasyon A.Ş. doğabilecek olası sorunlarda hiçbir mali ve/veya hukuki sorumluluk kabul etmez.

biletgelsin.com sitesinin tüm hakları Turizm Merkezi Seyahat ve Organizasyon A.Ş. ne aittir. biletgelsin.com sitesi içeriğinde bulunan tüm yazılım ürünleri ve yazı, makale, fotoğraf, resim, döküman vb fikir ürünleri telif hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri Turizm Merkezi Seyahat ve Organizasyon A.Ş.nin yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopyalanması, habersiz ve izinsiz kullanım ve dağıtımı yasaktır.

biletgelsin.com ve sahibi Turizm Merkezi Seyahat ve Organizasyon A.Ş. sitenin kulanımından doğabilecek hiçbir zarar ve ziyandan sorumlu tutulamaz.

biletgelsin.com sitesini kullanan ve/veya üye olan kişi ve kurumlar, siteyi kullanmaya başladığı andan itibaren sitenin tüm kural, koşul ve şartlarını kabul etmiş sayılır.

biletgelsin.com ve Turizm Merkezi Seyahat ve Organizasyon A.Ş. önceden haber vermeden hertürlü değişiklik yapma hakkına sahip olup sitenin kullanımına devam eden kullanıcılar değiştirilmiş ve/veya güncellenmiş kural, koşul ve uygulamaları da kabul etmiş sayılır.